Na food festivalech, kde se vzduchem linou vůně kulinářských dobrodružství a všude kolem je cítit očekávání nových chutí, jsem měl tu čest a radost propagovat produkty oblíbené značky Bonduelle.

V prostředí plném lákavých pokrmů a kreativní kuchyně se plechovky s nakládanou zeleninou od Bonduelle rychle staly nepřehlédnutelnými hvězdami.

Náš stánek, přitahoval zvědavé pohledy návštěvníků food festivalu. A co je přitahovalo nejvíce? No přece plechovky plné chutí a barev – fazole, červená řepa, baby karotka, cizrna a chilli kukuřice, která přidávala do mixu trochu toho správného štiplavého dobrodružství.

Ale co by byla zeleninová symfonie bez dokonalých doprovodů? Žampiony a mix semínek Quinea rozhodně nestály stranou. Kombinace těchto chutí a textur vytvářela dokonalou harmonii, která přiměla návštěvníky znovu a znovu se vracet k našemu stánku pro další ochutnávku.

Propagace Bonduelle produktů na food festivalech se tak stala nejen příležitostí ukázat, jak snadné, zábavné a chutné může být zdravé stravování, ale především to byla oslava společně strávených chvil, které byly stejně barevné a plné chutí jako naše nakládaná zelenina.

Téměř 1000 návštěvníků si navíc mohlo vyzkoušet v kurzech připavit sushi, závitky a poké!